Fanfictions

Louis jest załamany nieudanym kontraktem z Doncaster Rovers, a Harry nie może patrzeć jak jego ukochany cierpi. Louis przestaje w siebie wierzyć, a Harry postanawia zrobić wszystko, by chłopak odzyskał chęci do życia. Zabiera go w podróż szlakiem wspomnień, która będzie nie tylko wehikułem czasu, ale i mostem do podjęcia decyzji na całe życie.
Od autorki: Opowiadanie pierwotnie publikowane na portalu tumblr w roku 2014.

2. Three silent words (TSW), larry, zakończone
Trzy ciche słowa to jak powrót do przeszłości...” ukaże Wam ciemną tęczę w labiryncie wyobraźni. Intrygujące spojrzenie, intrygujący uśmiech, intrygująca cisza. Trzy słowa to dopiero pierwszy krok do odkrycia prawdy. Czy główni bohaterowie zdołają unieść jej ciężar? Przesycona miłością, strachem i bólem opowieść o tym, że nie łatwo zapomnieć o przeszłości. // Jest rok 2090. Zagubiona dziewczyna po śmierci swojego chłopaka przeprowadza się w zaciszne miejsce na południu Anglii. Rodzice sądzą, że pomoże to nastolatce w pogodzeniu się z zaistniałą sytuacją, ale nic nie jest takie proste jak się może wydawać. Amelia znajduje dziennik prowadzony przez Louisa sto lat wcześniej. Czy historia z pamiętnika otworzy jej oczy na świat? Dwie historie w jednym opowiadaniu.
Od autorki: Jedna z pierwszych historii, które pisałam w roku 2012. Blog posiada ponad 50 tysięcy wyświetleń z tamtego okresu i za każde z nich dziękuję z całego serca. Nie czułam potrzeby przenoszenia tej historii na tego bloga z kilu względów. Link przekieruje Was na właściwą stronę. 

3. Green tea (GT), trwające
Louis jest nowy, czasem marudzi, ale kocha to bezgranicznie. Harry ma różowe paznokcie, pije zieloną herbatę z brązowym cukrem, a jego obsesją są koty. Harry jest także trudną układanką, ale kto powiedział, że Louis nie lubi wyzwań?

4.

(LISTA W TRAKCIE AKTUALIZACJI)

!!ZOBACZ TEŻ!!: ONE SHOTY

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka